טיפולי פנים והמחלקה פארה-רפואית

הצורך בתוצאות מיידיות ואמיתיות בתחום הקוסמטיקה הביא להתפתחותה של הקוסמטיקה הרפואית, בארץ בעולם ובמרכז הקוסמטי רפואי אילה. אני מראשונות הקוסמטיקאיות בארץ אשר סיימו את תכנית ההתמחות הייחודית לקוסמטיקה רפואית (במרכז רפואי – עתידים) ומשתייכות ליחידת העלית המצומצמת של קוסמטיקאיות רפואיות ברחבי העולם בעלות התואר: para medical esthetician -P.M.E .
הקוסמטיקה הרפואית מאפשרת לתת מענה אמיתי לבעיות אסתטיות המציקות לנו, בעזרת מכשור מתקדם ותכשירים פעילים.

טיפול פנים
ניקוי ראשוני של העור. ניקוי קומדונים, מסאג' בפנים ובמחשוף. פילינג ומסכה מתאימה. מסכת אצות אוטמת ומתקלפת. פילינג ואמבט פרפין לידיים וסידור גבות לפי הצורך.

טיפול יופי
פינוק לפנים הכולל ניקוי ראשוני, עיסוי פנים ובמחשוף, פילינג, מסכה המותאמת לסוג העור. פינוק לידיים הכולל פילינג ואמבט פרפין לידיים.

טיפול עיניים
מנקז נפיחות סביב העיניים, עוזר בטשטוש קמטוטים ומראה כהה סביב העיניים. הטיפול נעשה באמצעות מכשור בעל גלגליות מיוחדות לאזור העיניים וטכניקת עיסוי בנקודות לחיצה.

טיפול הידרדרמיהחדרת לחות
מנקה ומטהר את העור לעומקו. הטיפול מלווה במכשור של גלווני וגלגליות סביב העיניים ושילוב של פילינג המסה קלה לעור.

טיפול חמצן– בעזרת מכשיר הג'ט פיל.
מחדש את העור. גורם לויטליות של העור באופן מידי. מרכיבי הטיפול: חמצן, ויטמינים החודרים לעומק הדרמיס וחומצות אלפא ביתא הידרוקסי המשמשים כמחדשים ומבהירים.

טיפול פנים לגבר
הביקוש והמודעות הגוברת מצד גברים לטיפולי קוסמטיקה ויופי לפנים ולגוף, הביאו את חברות הקוסמטיקה להתאים קו מוצרים וטיפולים במיוחד עבורם. הטיפול כולל ניקוי קומדוניםומשולב בחומרים פעילים המעניקים לחות, מחזקים את הטונוס, יעילים נגד קמטים וזיהום אויר. כמו כן יש טיפולי אנטי אייג'ינג המפחיתים קמטים קיימים ומונעים הופעתם של קמטים חדשים, מחזירים את האפידרמיס לרמת הדחיסות והלכידות המקורית ובכך ממצק ומחליק את העור.

טיפול באקנה
אקנה בעיה המציקה להרבה מהנערים, נערות ונשים בוגרות בשנות השלושים (אקנה הורמונלי), הטיפול באקנה הינו סדרתי ונעשה באמצעות שיטות שונות. שימוש במיכשור חדשני ובתכשירים מיוחדים המותאמים באופן אישי בהתאם למצב העור ומאפשרים הסרת השכבה הקרנית וניקוי ייסודי של העור. מומלץ להשתמש בתכשירים מחומרים פעילים וחדירים גם בבית כהמשך טיפול. תוצאות מפתיעות גם במקרים קשים. לפרטים ראה/ראי אקנה

טיפול ליפטינג - טיפול בקמטים, עור רפוי ושרירים רפויים

הטיפול נעשה באמצעות אסתטי מהפכני – הפועל בו זמנית על העור ועל השריר ומחזיר את המראה
הצעיר והמתוח לעור פנייך.

א. ניקוז לימפטי – המרצת זרימת הדם וסילוק רעלים להחייאת העור.
ב. כושר לפנים – התעמלות אינטנסיבית לשרירי הפנים דרך גירוי עצבי המגדיל את טונוס השריר.
ג. החדרת חומרים פעילים לעומק העור. התוצאה: עור קורן, זוהר, מלא חיוניות, הפחתה בעומק הקמטים ומיצוק העור.

פילינג
הפילינג משפר את האלסטיות, ממצק את העור ומכיל ויטמינים הפועלים נגד סימני הזדקנות מוקדמת של עור הפנים. הפילינג ממיס תאים מתים מהשכבה הקרנית של האפידרמיס. פילינג עמוק מטפל בבעיות עור כצלקות אחרי אקנה , נקבוביות פתוחות, פיגמנטציה, קמטוטים והזדקנות מוקדמת של העור – התוצאה עור בוהק רענן וצעיר.

סוגי הפילינגים המוצעים במרכז הקוסמטי רפואי אילה:

טיפול באקנה
אקנה הינה בעיה המציקה להרבה מהנערים, הנערות והנשים הבוגרות בשנות השלושים (אקנה הורמונאלי). במרכז הקוסמטי רפואי אילה הטיפול באקנה נעשה ע"י קוסמטיקאית רפואית P.M.E בעלת יכולת מקצועית למיגור האקנה ומניעת הצטלקות.

הטיפול באקנה הינו סדרתי ונעשה באמצעות שיטות שונות, שימוש במכשור חדשני ובתכשירים מיוחדים המותאמים באופן אישי למצב העור ומאפשרים הסרת השכבה הקרנית, ניקוי ייסודי של העור והכנתו לקליטת החומרים הפעילים. יש להקפיד על טיפולים תכופים בתחילה ולהוריד את תכיפותם בהתאם למצב העור ולתוכנית הטיפולים – עד לתדירות של טיפול אחת לחודש.

מומלץ להשתמש בתכשירים מחומרים פעילים וחדירים גם בבית כהמשך טיפול – תוצאות מפתיעות גם במקרים קשים.

 

פילינג המסה: לקבלת עור בוהק ורענן, ע"י חומצות שונות הממיסות את הדבק הבין תאי להשלה עדינה של השכבה הקרנית.

פילינג חצי עמוק : לקבלת עור בוהק ורענן, ע"י קילוף אגרסיבי של העור וחידושו בשכבה העליונה האפידרמיס.
טיפול בקופרוז נימי דם המופיעים בפנים
הטיפול יעיל לקופרוז המופיע בפנים ובמחשוף, מתבצע באמצעות לייזר רך הגורם להלחמה וסגירה של כלי דם ושליחתם אל מערכת הניקוז של הגוף.

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה