קפיר והשפעתו על אקנה מבוגרים

קֵפִיר הוא משקה חלב שמקורו בקווקז ומופק באמצעות תסיסת חיידקים. גרעיני קפיר הם צירוף של חיידקים פרוביוטיים ושמרים בשילוב חלבונים ושמרים. מאמר מעניין שפורסם לאחרונה על ידי mankatofreepress.com טוען  כי קפיר הוא מוצר פרוביוטי שהינו חזק מיוגורט ואף עוזר לקדם את הצמיחה הפרוביוטית  הטבעית של "החיידקים הטובים" בגוף.

הקפיר, בהיותו נוזל , לא רק מתעכל מהר יותר , אלא גם מכיל פי שלושה זני פרוביוטיקה מרוב סוגי היוגורטים המוכרים לנו. על פי המאמר שתיית קפיר תסייע להפחתה של פצעונים והאצת המערכת הפרוביוטית בגוף תסייע גם לטיפול באקנה אצל מבוגרים.יוגורט וטיפול באקנה מבוגרים

רבים מהסובלים מאקנה שומעים לעתים קרובות כי צריכת חלב ומוצריו תורמים להתלקחות האקנה, אך מוצרי חלב מותסס כגון יוגורט וקפיר מביאים לאפקט הפוך. לא רק שהם מסייעים במלחמה בחיידקי P.acnes הידועים לגרום להופעת פצעונים , מוצרים פרוביוטיים עוזרים בעיכול ופירוק האנזימים במוצרי החלב ומזונות אחרים אשר תורמים ומטפחים את חיידקי האקנה . צריכת מוצרים פרוביוטיים בצורת נוזל, תסייע לקליטתם במערכת בגוף מהר יותר , ואם הם אף דלים בסוכר , הם יכולים להוות תחליף מצויין לצריכת כדורי פרוביוטיקה.

למעשה כל אדם הוא שונה באשר לכמות הפרוביוטיקה שהוא זקוק לה בגופו כדי להלחם באקנה. קפיר עשוי לעבוד מצויין עבור אנשים שונים אבל כדי לנסות לשלב בין סוגים שונים של מוצרים פרוביוטיים תוך שאנו מקפידים לא לצרוך כמות גבוהה של סוכר שכן הסוכר עצמו אף הוא ידוע כגורם להתלקחות האקנה.

לסיכום – צריכה קבועה של מזון פרוביוטי תסייע לא רק לשמר את ה "חיידקים הטובים"שנמצאים באופן טבעי על העור של אדם בריא, אלא גם מהווה טיפול יעיל באקנה של מבוגרים תוך הגנה על עור מפני חיידקים רעים , רדיקלים חופשיים,ומזהמים.

*מוצרים פרוביוטיים וכן מאמר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל , לרפא או למנוע מחלות כלשהן.

השאר תגובה

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה