טיפול בצלקות אקנה בקלות ובמהירות

Written by ayala. Posted in בלוג

מה הן צלקות אקנה?

העלמת צלקות אקנה

תוצאות לאחר 4 טיפולים

אנשים רבים סובלים מאקנה בשלבים שונים של חייהם. התופעה מתרחשת בדרך כלל בגיל ההתבגרות, אך קיימות גם התפרצויות של אקנה בגילאים מאוחרים יותר עקב חוסר איזון הורמונלי, מתח נפשי ועוד. לעיתים התופעה חולפת עם הזמן ולא משאירה סימן ולעיתים נותרות בעור צלקות אקנה משמעותיות וכמעט בלתי ניתנו להסתרה וכיסוי.
חומרת צלקות האקנה ותופעת השקעים בעור קשורה באופן ישיר כמובן לחומרת האקנה ולמשך הזמן בו סבל המטופל או המטופלת מהתופעה הבלתי נעימה.

במידה ונוצרה דלקת חמורה באזור, למעשה מתרחש תהליך של הרס הרקמה ואיבוד קולגן מה שמביא לצלקות השקועות שאנו רואים אצל גברים ונשים ואשר אינן חולפות עם השנים. צלקות אקנה אלה נקראות צלקות אטרופיות. גברים רבים המגדלים זקן למעשה מסתירים את הצלקות ולצערנו לנשים שביננו אין דרך להסתיר אלא עם מייקאפ עבה ומאסיבי שיוצר למעשה סוג של "שפאכטל" על הפנים.
לכן טכנולוגית ה E-matrix היא בשורה נפלאה עבור כל מי שסובל מצלקות אקנה.

בטכנולוגיה זו מתבצעת סדרת טיפולי כאשר ברב המקרים ניתן לראות תוצאות כבר אחרי טיפול אחד. לאחר מספר טיפולים תראו בדרך כלל שינוי דרמטי במצב צלקות האקנה.

טיפולי בצלקות אקנה עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בבית הרופאים בנתניה ובקניון אורות – צפו בעדויות ובתמונות ותאמו תור בהקדם

כמעט כל אחד ואחת מאיתנו חוו את הרגע בו הופיע הפצעון הראשון. מדהים כמה פצעון קטן בפנים יכול להוריד את הבטחון העצמי שלנו ולתת לנו תחושה שכל העולם מביט אך ורק בפצעון הזה. אצל חלקנו אכן זה היה פצעון אחד או שניים שהיה וחלף, אך אצל רבים מאיתנו התפרצה האקנה במלוא עוצמתה והשאירה אחריה עיי חורבות בכל מה שקשור למרקם עור הפנים שלנו, לאחידותו וליופיו. כן, לצערנו אצל רובנו אקנה אינו בעיה חולפת אלא כתמים, צלקות וחורים שנשארים למשך שנים רבות. אקנה מופיע אצל נערים ונערות בגיל ההתבגרות, אצל נשים בגילאים מבוגרים יותר (אקנה הורמונלי) ותתפלאו לשמוע שאפילו אצל תינוקות.
אקנה וולגאריס הוא סוג האקנה האגרסיבי מכולם. שנים רבות טיפלנו אצלנו במכון באקנה בהצלחה גדולה, אך הטיפולים לקחו זמן רב, חודשים ואפילו שנים.

אל תסבלו אפילו לא רגע אחד נוסף! טיפול בצלקות אקנה והעלמת צלקות אקנה בטיפולים ספורים

אז מה שהתחדש אצלנו הוא בואו של מכשיר ה E-Matrix המדהים מבית סינרון, המאפשר טיפול בצלקות אקנה באופן יעיל ומהיר כאשר כבר לאחר הטיפול השלישי והרביעי השיפור פשוט מדהים. צפו בתמונות והתרשמו וכמובן שאתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ בסניף נתניה ובסניף אורות. יש לנו מחירים מיוחדים לטיפולים החדישים וכדאי מאד להפסיק את הסבל ולהתחיל ליהנות מעור חדש ונקי מכתמים ומצלקות אקנה.

דפדפו בתמונות טיפול בצלקות אקנה וצפו במצב הצלקות לפני ואחרי

השאר תגובה

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה