יומן תהליך הצערת העור שלי

Written by תמר. Posted in בלוג, המלצות

בשבוע האחרון קיבלתי 3 שיחות טלפון מחברות: "איפה עשית בוטוקס???, איך זה נראה כל כך טבעי??? למה את נראית כל כך זוהרת???". אז החלטתי לפרגן לאילה ולספר את סיפור הבוטוקס שלא היה ולא נברא…

מאז ומתמיד דגלתי בסיסמה "מים וסבון מספיקים לי לתחזוקת הפנים". במשך שנים הקרבתי את פני כעולה אל מזבח השמש הישראלית היוקדת והייתי בטוחה ששיזוף+מים+סבון יחזיקו את העור יפה וצעיר לנצח.. לפני שתגיבו בגיחוך של בוז אקדים ואומר שאני בת 59, ו"בדור שלנו", לא היתה המודעות שיש כיום להגנה מפני השמש ולטיפוח בכלל.

לאור הגישה הטבעית שנקטתי מאז ומתמיד, נמנעתי אף מביקורים אצל קוסמטיקאיות, כך שהמשכתי באין מפריע להזניח את עור הפנים כשבליבי אני אף בזה לכל הנשים המורחות קרמים בבוקר בצהריים ובערב.. עד שיום אחד בתי שאלה אותי – אמא, מה זה כל הכתמים האלה על הפנים שלך? ותראי את העור מתחיל להתקמט, למה את לא מטפלת??

כידוע, בנות אינן חוסכות שבטן מאמהותיהן והאמת העצובה הוטחה בפני או יותר נכון, התנוססה על פני. הבנתי שאני חייבת לעשות משהו וכמה שיותר מהר, משהו אפקטיבי, אך כזה שלא יגרום לשיחות טלפון נזעמות מריטה מהבנק. מפה לשם התחלתי לשמוע על פלא טכנולוגי שנקרא e-Matrix ומכשיר מדהים זה שמגרה את העור לייצר קולגן נמצא לא פחות ולא יותר שתי דקות ממני, אצל אילה חברתי הטובה, שהיא גם קוסמטיקאית רפואית מזה 20 שנה ומבצעת טיפולי הצערת עור עם המכשיר.

התקשרתי וקבעתי תור, יש לציין שהייתי מאד מאד סקפטית (הלו, "מים וסבון זה מספיק לשמור על עור הפנים") ואמרתי לעצמי מקסימום נגנוב עם אילה כמה דקות של שיחת חברות טובות..

הטיפול לקח לא יותר מכמה דקות, הרגשתי דקירות קטנטנות והפנים התאדמו מעט, אבל לא באופן כזה שימנע מאיתנו ללכת לאכול ביחד מיד אחרי הטיפול כדי להשלים פערים. אילה נתנה לי כמה הנחיות לימים הקרובים ("לא צריך לעשות כלום, האדמומית תעבור") ואני אמרתי לעצמי נו שויין, מה זה פנים אדומות לעומת מפגש עם חברה.

עברו מספר ימים, הפנים טיפה התקלפו, אך לא באופן נראה לעין אלא יותר במגע יד. בדרך כלל אני עובדת מהבית אבל לאחר שלשה ימים היה צורך שאגיע למשרד בתל אביב. הגעתי למשרד ופתאום כולם מסתכלים עלי במבט כזה סקרן. אחר כך, בפינת הקפה, שואלת אותי אחת הבנות: "מה עשית"? "עשיתי מה?" עניתי לה כמנהג כל אישה. "עשית משהו"! "לא עשיתי כלום"! האמת היא, שבגלל שלא ציפיתי לכלום פשוט שכחתי לגמרי מהטיפול שעברתי..

לאחר חודש כבר טסתי לטיפול הבא וחודש לאחר מכן כבר נדנדנתי לאילה "נו מתי, נו מתי, נו מתי…".

הכתמים בפנים כמעט נעלמו לגמרי, העור נראה מתוח וזוהר (כן באמת זוהר וזו לא קלישאה!) הקמטים בזוויות הפה ששיוו לי הבעה של קוקר ספנייל עצוב כבר הרבה פחות בולטים ולא תאמינו, אני כבר מורחת קרמים, ויטמינים ומה לא, כדי לשמור על התוצאה המדהימה.

בהתחלה חשבתי לצלם את הלפני ואחרי, אבל בסוף החלטתי שלא להיחשף. בכל זאת, זה נראה כל כך טבעי, אז למה להרוס…

בקיצור, רוצו בנות. ורק כדי שתדעו שהכל אמיתי אפשר לפנות לאילה ודרכה אלי לשמוע יותר על הטיפול שהוא במילה אחת: מ ד ה י ם!

 

 

השאר תגובה

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה