מניעת קמטים באמצעות שינוי אורח החיים

Written by ayala. Posted in בלוג, חדשות

5 דרכים יעילות למניעת והפחתת קמטים

עם התפתחות המדע ותרופות, אנחנו מתבשרים חדשות לבקרים על טכנולוגיות להפחתת קמטים שחלקן אכן עוזרות. דוגמה לכך היא טכנולוגיית ה e-Matrix שכבר נמצאת ומיושמת בארץ ומבוססת על גלי רדיו. הטיפול במכשיר מביא למראה עור אחיד וצעיר יותר וניתן לטפל באמצעותו בצלקות אקנה, פיגמנטציה ואף שיפור סימני מתיחה בעור .

אך כמו בכל תחום רפואי ופרה-רפואי עדיף להתחיל עוד הרבה קודם, בשלב המניעה . ישנן דרכים יעילות להתמודד עם בעיית הקמטים עוד בשלבים המוקדמים ולהאט את קצב הופעתם. עם זאת מה שחשוב להבין הוא שתהליך ההזדקנות הוא בלתי נמנע וככל שתחיו עימו בשלום כך תשפר איכות חייכם. ישנם סימנים רבים של הזדקנות. הפחתת קמטים

ככל שאנו מזדקנים כך אנו מאבדים בהדרגה את היכולת לבצע משימות שפעם ביצענו ללא כל בעיות. לדוגמה, אם אתם מצטיינים בספורט, יכולות אלה הולכות ומתפוגגות עם ההזדקנות. הסיבה לכך היא כמובן השינויים הגופניים שאנו עוברים בתהליך התבגרות התאים. הזדקנות היא חלק טבעי ממהלך החיים ואם אתם חיים אותם במלואם – תקבלו גם את השלב הזה ואת השינויים הכרוכים בו – באהבה. אבל אם הקמטים הם אלה שמטרידים אתכם, יותר מדלקות פרקים, כאבי גוף שונים ועוד כל מיני "בונוסים" שמגיעים עם גיל, הנה כמה הדרכים טבעיות כדי להאט את התהליך.

מתי מתחילים? עדיף ככול המוקדם. אך אם אתם מביטים במראה ורואים כי קמטי ההבעה נעשים עמוקים ובולטים יותר, עליכם להתחיל ולעשות בדק בית רציני ביותר בנוגע לאורח החיים שלכם ולגלות נכונות לבצע מספר שינויים שהאפקט שלהם על מראה העור שלכם יהיה לא פחות מדרמטי.  כן, זה פשוט מאד. אין צורך לרוץ לפלסטיקאי או לפנות למילוי בוטוקס, פשוט לעשות מספר שינויים באורח החיים והשיפור יבוא כמעט באופן מיידי.

אז מה הצעדים שצריך לעשות כדי לדחות את תופעת הקמטים? עבור אלה מכם שרוצים לעשות את זה בדרך הטבעית, הנה כמה טיפים וטריקים שעבדו פלאות עבור אנשים רבים.

  1. תזונה בריאה. כל כך הרבה מדברים על לאכול נכון והראשון שיעיד על כך הוא העור שלכם. יש לכלול בתזונה פירות טריים, ירקות, כמו גם דגנים מלאים. מומלץ להשתמש בשמן זית בבישול שהוא שמן בריא. מזונות אלה מכילים רמות גבוהות של תרכובות שהם אנטי אוקסידנטים המעכבים את התחמצנות התאים והזדקנותם.
  2. פעילות גופנית סדירה . פעילות גופנית אינה מיועדת רק לחיזוק השרירים אלא משפיעה באופן ישיר על זרימת הדם. זרימת דם מואצת מובילה רמות גבוהות יותר של חמצן אל התאים וכתוצאה מכך מקבלים את מראה "העור הזוהר"  שכולנו כל כך רוצים.
  3.  הימנעות מהרגלים רעים כמו עישון ושתייה. וודאי יצא לכם לראות את מראה העור סביב השפתיים אצל אנשים מעשנים. כולו מרושת בקמטוטים שכמעט אינם ניתנים לטיפול. גם לשתייה מוגזמת יש השפעה מזיקה לבריאות וכמובן לעור.
  4. הימנעו ממצבים של תחרות ולחץ. כשאנחנו צעירים אנו עסוקים בלהוכיח את עצמנו. בין אם בצבא, בקריירה, בלימודים בהורות ובזוגיות. אנו ממליצים להתמתן ולהרגע. לחץ מביא ליתר לחץ דם ומתח, מגביר את קמטי  ההבעה ומדגיש אותם.
  5. השתדלו להישאר אופטימיים ושמחים. אנשים שמחים תמיד נראים צעירים יותר מאלו שתמיד קודרים. נעים להביט באנשים שמחים, חיוכם מדבק והעור שלהם חי ותוסס כמו האישיות שלהם. אז חפשו דרכים למצוא את האושר האישי והשארו בכל מקום בו אתם מוצאים אותו. הפכו את האושר שלכם למטרה בחיים ותראו איך השגת מטרה זו תשפיע לא רק על העור והקמטים אלא על כל תחומי חייכם.

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה