טיפולי הסרת שיער

הכל אודות טיפולי הסרת שיער

באבחון וייעוץ מקצועי, במרכז הקוסמטי רפואי אילה תדעו מהי השיטה או שילוב השיטות המתאימות לך להסרת שיער.

המרכז הקוסמטי רפואי אילה הוא המוביל באזור השרון לשילוב בין כל השיטות היעילות להסרת שיער:

  • הסרת שיער עם IPL
  • הסרת שיער עם לייזר
  • הסרת שיער עם אולטרה סאונד

שילוב שלוש השיטות להסרת שיער מקנה לנו את היכולת להעניק לך את הטיפול האופטימלי, בהתאמה אישית, להשגת מקסימום תוצאות במינימום טיפולים.

הטיפולים מיועדים לגברים ונשים כאחד.

טיפולי הסרת שיער עם IPL

IPL מתאים לגברים ונשים בעלי עור כהה ובהיר ולשיער כהה, אין בעיה להיחשף לשמש בזמן הטיפולים ולטפל בבעלי עור שזוף ,לעומת הלייזר שלא מאפשר חשיפה לשמש ישירה וזה באמצעות טכנולוגיה חדישה המאפשרת לשלוט בגירויים בעור .והכי חשוב לציין שבאמצעות מערכת קירור עוצמתית טיפולי הסרת שיער נעשים לא כואבים ומהירים בשיטת הIPL.

טיפולי הסרת שיער בלייזר

לייזר מתאים לגברים ונשים בעלי עור בהיר ושיער כהה. בתקופת טיפולי הסרת השיער בלייזר לא מומלץ לחשוף את האזורים המטופלים לשמש ישירה ולכן עדיף לבצע אותם בתקופת החורף ואז להגיע לקיץ ולחוף הים עם עור חלק ומטופח.

טיפולי הסרת שיער עם אולטרה סאונד

הסרת שיער עם אולטרה סאונד היא שיטה עדינה להסרת שיער בעיקר מאזורים רגישים. שיטה זו מתאימה לנשים וגברים בעלי עור כהה ובהיר ושיער בהיר ופלומטי – שיטה ללא כאבים המאפשרת לטפל בשיער בהיר ופלומטי באזורים קטנים בפנים כגון: גבות, שפם, סנטר, אוזניים וכו'

אנחנו ממליצים על שילוב בין המכשירים להשגת התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, מכיוון שבאמצעות שילוב שלש השיטות להסרת שיער אנו יכולים להגיע לשכבות שונות של זקיקי השיער ולהחלישם עד השמדתם המוחלטת. אנו ממליצים על סדרות של 10 טיפולים בתדירות של החל מ 5 שבועות ועד ל3 חודשים בין טיפול לטיפול לקבלת תוצאות טובות ובמידת הצורך ניתן לתחזק את הטיפולים בעלות לא גבוה לאחר 10 טיפולים אם יש צורך בכך ואם נותר שיער.

איך מתחילים?

מתאמים פגישת יעוץ ללא תשלום , מגיעים לאבחון במידה והלקוח נמצא כמתאים מקבלים הצעת מחיר, קובעים טיפול , מגיעים מגולחים לטיפול ומתחילים…

שיהיה בהצלחה!

השאר תגובה

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה