טיפולי אנטי אייג'ינג משולבים

Written by ayala. Posted in חדשות

בניית טיפולי אנטי אייג'ינג בהתאמה אישית

הגישה הקוסמטית אצל אילה מרכז קוסמטי רפואי גורסת כי שילוב של מספר שיטות ופרוצדורות מביא לתוצאות הטובות ביותר. בין היתר מתבצעות במרכז הזרקות וטיפולי בוטוקס על ידי רופא מומחה, שילוב של שיטות טיפול יופי טבעיות עם ידע מקצועי, מכשור וחומרים מהשורה הראשונה. לאחרונה הוכנס תחום חדש למרכז – נטורופתיה.  לנטורופתיה, כרפואה מונעת, יש ערך רב לא רק במניעת מחלות אלא גם במלחמה בתהליך ההזדקנות.

אנטי אייג'ינג ונטורופתיה

אם בתחילת המאה העשרים תוחלת החיים הממוצעת עמדה על פחות מ – 50 שנה, הרי שכיום תוחלת החיים בעולם המערבי עומדת על כ – 80 שנה. אנו חיים יותר מאבותינו וילדינו יחיו יותר מאיתנו. אבל תוחלת החיים היא רק מספר על נייר. מה שחשוב הוא כמובן איכות החיים.

במסגרת טיפולי האנטי אייג'ינג במרכז הקוסמטי רפואי אילה אנו משלבים גם ייעוץ תזונתי ונטורופתי כחלק ממגוון הטיפולים הניתנים במרכז בתחום האנטי אייג'ינג.

צפו בסרטון המדגים כיצד שילוב של מספר גישות בטיפולי אנטי אייג'ינג מביא לתוצאות מדהימות. אצל אילה מרכז קוסמטי רפואי בונים עבורך תוכנית טיפולים המותאמת אישית לשגרת היופי שלך, גילך, מצב העור והתזונה. תוכנית טיפולי האנטי אייג'ינג המוצגת בפניכם נבנתה והותאמה אישית ללקוחה.

 

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה