מזותרפיה לפנים עכשיו גם אצלך בבית!

Written by ayala. Posted in חדשות

למה בכלל צריך טיפול מזותרפיה לפנים?

החיים במזרח התיכון בכלל ובסביבה ממוזגת בפרט, משפיעים על איכות העור שלנו באופן דרמטי. כמה מכן מכירות את ההרגשה של להתעורר בבוקר והעור יבש וצמא וכאילו מבקש "Feed Me", ממש כמו הצמח המתעורר לחיים בסרט "חנות קטנה ומטריפה".  כמובן שקרם לחות הוא הכרחי בתנאי החיים שלנו, אך עם זאת, אם את באמת רוצה להיראות ולהרגיש נפלא, צריך קצת יותר מקרם לחות, צריך טיפול מזותרפיה לפנים.

רובנו כבר גילינו את המזותרפיה וכדרך של שגרה מבצעות טיפול מזותרפיה לפנים שהוא כיום חלק בלתי נפרד משגרת הטיפול הקוסמטי המקצועי בכל מכון יופי המכבד את עצמו. עם זאת, עד היום נאלצת לקבוע תור אצל הקוסמטקאית לצורך טיפול מזותרפיה והחדרת לחות, אך עולם הקוסמטיקה כידוע מתאפיין בטכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך המתאימות את עצמן לדרישות השוק. לאחרונה הולך וכובש מקום של כבוד על מדף מוצרי הקוסמטיקה בביתנו מכשיר חדש ומיוחד – מכשיר מזותרפיה לשימוש ביתי.

איך פועל מכשיר מזותרפיה לפנים?

עיקרון הפעולה של המכשיר גריית העור והחדרת חומרים פעילים המותאמים לסוגי עור שונים. לדוגמה, עם מכשיר המזותרפיה הביתי ניתן להחדיר חומצה היאלרונית העושה פלאים לעור מתבגר ולעור נפול ויבש. בנוסף וכדרך של שגרה ניתן להחדיר לעור עם מכשיר המזותרפיה ויטמינים וחמרים משקמים כאשר האפקט הוא מיידי והעור נראה פשוט נפלא מיד לאחר הטיפול.

למי מתאים מכשיר מזותרפיה לפנים בשימוש ביתי?

המכשיר וכמובן הטיפול מתאים לנשים וגברים בגילאי 40+, לנערים ונערות עם צלקות פוסט אקנה ולאנשים עסוקים אשר לא מצליחים להגיע לטיפולים שגרתיים אצל הקוסמטיקאית.

איך פועל מכשיר המזותרפיה לשימוש ביתי?

המכשיר כולל מחטים זעירות ודקיקות אשר פעילותן כמעט אינה מורגשת. אם בכל זאת אתם סובלים מרגישות החידוש המשמעותי הוא ראש קירור המקהה את התחושה באיזור המטופל. החידוש המשמעותי ביותר הוא כמובן העובדה שהחומר הפעיל נמצא במתקן עצמו בתוך אמפולה ומוזרק ישירות אל תוך העור כך שחדירת החומרים הפעילים מלאה ומושלמת.

לרכישת המוצר פני אלינו

תגובות (2)

 • ראובן לוינסקי

  |

  שלום רב
  מבקש לדעת מחיר
  אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
  האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
  אודה לכל תשובה

  תגובה

  • ayala

   |

   לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

   תגובה

השאר תגובה

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה