שאלות ותשובות על טיפולים קוסמטיים

אני בחורה בת 42 בעבר סבלתי מאקנה. היום כתוצאה מאקנה נשארו לי צלקות האם ניתן לטפל בבעיה?

שלום, התוצאה מותנת במספר פרמטרים לעור: סוג עור,צבע עור ועומק הצלקות. יחד עם זאת לכל סוגי העור ישנן תוצאות מדהימות. ניתן להתרשם באתר שלנו מהתמונות וליצור איתנו קשר לתיאום אבחון ויעוץ.

העור שלי מוגדר כעור שמן בעל נקבוביות פעורות וברק לא יפה. מה ניתן לעשות? והאם ניתן לעשות משהו?

עור שמן מאופיין בנקבוביות פעורות אך יחד עם זאת יש לנו פתרון טיפול מטריקס. הטיפול מצמצם באופן ניכר את גודל הנקבוביות מה שמומלץ בנוסף זה שימוש בתכשירים המצמצמים את רמת השומן בעור.

אני בת 58 עברתי טראומה קשה שבעקבותיה עור הפנים שלי צנח ופנים נהיו חרוטות בקמטים עמוקים. לא הייתי רוצה בהתערבות כירורגית האם ניתן לעשות משהו?

בהחלט כן,אנו מציעים טיפול המחמם את השכבה העמוקה של הדרמיס מה שגורם לבניית הקולגן. בנוסף פגיעה מבוקרת בשכבה החיצונית של העור הגורמת לחידוש תאים מתים של העור והתוצאה נראת לעין כבר מהטיפול הראשון – העור מתוח יותר מוצק אחיד וחי יותר.

אני בעלת עור כהה,כתמים הורמונליים קשים .האם יש פתרון?

בעיקרון יש אפשרות להבהיר חשוב להתייחס לצבע העור וסוגי כתמים.מה שעוד ניתן לדעת זה שנדרשת תחזוקה שוטפת כל החיים.

בני בן 17 סובל מאקנה מטריד ביותר. מה ניתן לעשות?

קיימות שתי אפשרויות : טיפול תרופתי אצל הרופא או טיפול אצלנו במרכז שמניב תוצאות מהירות ומוצלחות. טיפול אצלנו הוא בשילוב של מיכשור ותכשירים פעילים.

אני אישה בת 64 יש לי עור רפוי וסנטר כפול האם יש מענה לבעיה?

במקרה כזה אנו ממליצים על שילוב בין טיפול TRANSION המחזק את שרירי הפנים וגורם לעור להימתח על שרירים מעובים לבין אחד מטיפולי מיצוק העור הקיימים במרכז ומתבצעים באמצעות מכשור חדיש ומתקדם. שילוב זה מותאם לסוג העור וללקוחה באופן אינדיבידואלי ויניב תוצאות אופטימליות.

השאר תגובה

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה