נזקי השמש לעור ושיטות הטיפול והשיקום

ממה נגרמים נזקי השמש?

חשיפה ממושכת לשמש גורמת לפיגמנטציה (כתמים) בעור, מדובר בנזקים לטווח ארוך המזכירים לנו את טעויות העבר וגורמים להזדקנות מוקדמת של העור. אפשר לראות נשים כבר בגילאי שלושים פלוס שסובלות מקמטים, כתמים ,עור גס ולא אחיד וזהו רק הצד האסתטי שבדבר, כולנו יודעים ושומעים חדשות לבקרים על הסכנה הבריאותית שבחשיפה מוגזמת לשמש. לפני שנתחיל לפרט אנו מזכירים כי החודש מתקיים מבצע 1 + 1 לטיפולי פנים והוא כולל גם את כל הטיפולים המפורטים למטה. 

 למה נוצרים הכתמים ?

נזקי השמש והטיפול בהם

ישנם מס סיבות להופעת הכתמים בעור: חשיפה לשמש ללא אמצעי הגנה מתאימים זו הסיבה העיקרית. קרני השמש פוגעות בעור לא רק בים אלא גם בנהיגה, הליכה לעבודה או אפילו ישיבה ליד החלון במשרד.

סיבה נוספת היא שינויים הורמונליים בגוף הגורמים גם הם להופעת כתמים בעור וכמובן לגנטיקה ישנו תפקיד חשוב. כל הגורמים הללו משפיעים על הצטברות המלנין בעור הסופג אורכי גל קצרים וארוכים וגורם לעור להתכהות ולהופעת כתמים.

כיצד מטפלים בנזקי השמש?

אנחנו במרכז קוסמטי רפואי אילה מאמינים בשילוב בין חומרים פעילים לבין המכשור המתקדם לקבלת התוצאות האופטימליות לטיפול בנזקי השמש. כאשר לקוחות מגיעים לאבחון אנחנו בודקים את העור כמו גם את סגנון והרגלי החיים כדי לעמוד על הסיבות לנזקי השמש ועל דרך הטיפול הטובה ביותר. לפניכם מבחר השיטות לטיפול בנזקי שמש, בדרך כלל תוכנית הטיפולים תכלול שילוב של מספר גישות להשגת התוצאות הטובות ביותר.

  • המסות הדרגתיות – הכוונה לפילינגים שנעשים במרכז  ברמת ביניים ועד לפילינגים מקלפים חזקים הגורמים לעור להתחדש ,להתבהר ולהראות אחיד וחי . הפילינגים מבוקרים ומתבצעים בהתאמה אישית לסוג העור ודרגת הפיגמנטציה . פילינגים חיוניים לתחום ההבהרה וחדירת החומרים בהם אנו עושים שימוש טובה ואפקטיבית יותר לאחר המסת השכבה העליונה של העור. התדירות תלויה בחוזק הקילוף ובזמן החלמה של העור.

 

  •  מכשירי לייזר ו IPL-  קרני לייזר או IPL  (גלי רדיו) מזהים את  מצבורי הפיגמנט ופוגעים בהם, התוצאה היא כוויה מבוקרת הופעת גלדים  ולאחר מזה קילוף והבהרה ממוקדת של הכתמים. כדי להגיע לתוצאות הרצויות נדרשים מספר טיפולים תלוי בעומק הכתמים. טיפול נעשה אחד לחודש.

 

  •  טיפול מטריקס – זהו הטיפול החדשני, המתקדם והאפקטיבי ביותר בתחום האנטי אייג'ינג. הטיפול נעשה באמצעות לייזר ובא בעצם כתחליף לפילינגים עמוקים. באמצעות חימום מאוד חזק אנו גורמים לכוויה מבוקרת בדרמיס וכתוצאה מכך סיבי קולגן נבנים מחדש. התוצאה היא עור מתוח יותר ואחיד במרקם . חשוב לציין שזהו טיפול שמתאים מאוד לצלקות אקנה וצמצום נקבוביות. הטיפול נעשה אחד לחודש ונדרשים מספר טיפולים לקבלת התוצאה הרצויה לפי מצב העור, גיל הלקוח, סוג העור וכד'.

 

  •  חמצן ומזוטרפיה –רוב הטיפולים משולבים עם מזוטרפיה וחמצן. טיפול המזותרפיה מחדיר לעור לחות, חמצן וויטמינים החיוניים לעור כך שתרגישו שהעור שלכם זוהר, בריא וחי.

 

  • חומרים פעילים – עבודה עם חומרים איכותיים מהווה מרכיב חשוב ומשמעותי ביותר להשלמת התהליך וקבלת תוצאות אופטימליות. החומרים  מותאמים לכל מטופל באופן אינדיבידואלי לפי סוג עור והמטרה אליה אנו חותרים . בעזרת חומרים פעילים המטופלים ממשיכים את העבודה בבית על נזקי השמש שנגרמו להם לפי הנחיות הקוסמטיקאית.

 

 וכמובן מיותר לציין שהשימוש במסנני הגנה עם SPF גבוה פעם בשלוש שעות חשוב בהחלט כדי להגן על העור בזמן הטיפולים ולמנוע נזקים מצטברים לטווח הארוך.

 ההמלצה שלנו היא להתרגל לחיים בריאים ללא חשיפה לשמש ישירה , ככל שנגביל את עצמנו להיחשף לשמש נמנע ללא צל של ספק חלק ניכר מהנזקים החל בקמטים ,כתמים ועד למחלות העור .

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה