מיצוק העור עם טיפול VIP

פלאי הטכנולוגיה במיצוק עור הפנים

תתפלאו לדעת שאחד מתחומי המדע המתקדמים בעולם הוא לא מדע טילים, אלא מדע היופי. טכנולוגיות הקוסמטיקה הרפואית נלחמות ראש בראש בסימני הגיל ובהצלחה רבה!
המרכז הרפואי קוסמטי אילה הוא אחד מהמרכזים הקוסמטיים רפואיים הבודדים בארץ המחזיקים את מיטב טכנולוגיות הקוסמטיקה ואנו יוצאים להשתלמויות בכל אחת מהטכנולוגיות בכל שנה ואף מספר פעמים בשנה.

טיפול מיצוק פנים באמצעות VIP

VIP הוא טכנולוגיה חדשה המאפשרת טיפולי גוף ומיצוק פנים עם תוצאות מהירות ואפקטיביות. המכשיר, של חברת VIP SRL האיטלקית, מאפשר שיטת טיפול ייחודית, המשלבת בין המדע לטבע.

טיפולי VIP לפנים מעניקים למטופלת אפקט של מתיחת עור ללא ניתוח ובתוך כך מחזקים משמעותית את שרירי הפנים, ממצקים את העור, משפרים את מראה הקמטים ומרככים אותם, מרימים עור רפוי ועוד…

כבר לאחר הטיפולים הראשונים מתקבל מראה עור בריא ורענן תוך שיפור דרמטי ברפיון עור הפנים והצוואר. כל טיפול מותאם אישית למטופלת לאחר פגישת האבחון והייעוץ. בפגישה יאובחן העור, איכותו, רמת נפילת עור הפנים והצוואר וכו' ובהתאמה נבנה עבורך תוכנית טיפולים אישית.

טיפולי VIP לגוף

בכך לא נסתיימו נפלאות ה VIP. בנוסף לטיפולי הפנים ניתן לקבל אצלנו טיפולי VIP לגוף. מדובר בטכנולוגיה אפקטיבית במיוחד לבעלי עודף משקל וכן לטיפול באזורים ממוקדים של הצטברות שומן, כגון בטן, ירכיים, גב, ברכיים וידיים. למעשה זוהי השיטה היחידה כיום המאפשרת בו זמנית גם לשרוף קלוריות ובמקביל לחזק את השרירים.

היתרונות של הטיפול: טיפול ללא כאב ובתוצאות מהירות במיוחד המביאות לחיטוב ומיצוק השרירים, ירידה בהיקף ובמשקל, פירוק צלוליט – כל זה ללא מאמץ פיזי מיוחד.

תגובות אחרונות

ayala

|

לא, מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך בתחום המזותרפיה לשימוש ביתי.

ראובן לוינסקי

|

שלום רב
מבקש לדעת מחיר
אני זקוק למכשיר לצורך בעיות עור
האם זה אותו מכשיר שנקרא מזו רולר?
אודה לכל תשובה